AK Partili kadınlardan yerli üretime destek

Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası' nedeniyle düzenlenen etkinlikte, kadınların el emeği göz nuru ürettiği ürünler satışa sunuldu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve eşi Betül Beyazgül, AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un eşi Zekiye Kuş, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın eşi Fethiye Canpolat’ın da katıldığı etkinlikte, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, yerli ve milli üretimi desteklemenin önemine değindi.

AK Parti Kadın Kolları Genel Merkezi tarafından 81 ilde eş zamanlı olarak etkinlik düzenlendiğini bildiren Güven ‘’Burada emektar kadınlarımıza stant açtık. Ekonomiye, aile bütçelerine destek vermelerini sağlıyoruz’’ dedi.

'FARKINDALIK ARTMALI'

'Yerli üretir, Milli Tüketir, Ekonomiye Destek Verir’' sloganıyla çalışmalar yaptıklarını da ifade eden Güven, ‘’Yarınlara daha emin adımlarla yürüyen Türkiye yolunda, yerli malın haftasının toplumdaki farkındalığının artmasına vesile olmasını diliyorum. Bizleri ve kadınlarımızı bugün burada yalnız bırakmayan ve desteklerini bizden hiçbir zaman esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e, değerli eşi Betül Beyazgül hanımefendiye ve Haliliye Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat ve yine eşi Fethiye Canpolat’a teşekkür ediyorum’’ dedi.

Kadınların kurdukları stantlardan alışveriş yapan Beyazgül ise yerli malı üretimine ve kullanılmasına herkesin destek vermesi gerektiğini kaydederek, etkinliği düzenleyen Güven ve emeği geçenlere teşekkür etti.

BİHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu