GÜNDEM

Akçakale Kaymakamlığı’ndan iddialarla ilgili açıklama

Akçakale Kaymakamlığı, sosyal medyada usulsüzlük yapıldığına dair ortaya atılan iddialara yanıt verdi.

Akçakale Kaymakamı Oltan Bayraktar ve bazı kaymakamlık personelleri ile ilgili ; sosyal medyada usulsüzlük yapıldığına dair ortaya atılan iddialara kaymakamlıktan yanıt geldi.

Akçakale Kaymakamlığı sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Göreve başladığımız ilk günden bu ana kadar yapmış olduğumuz işlerde; ne bağlı olduğumuz idari makamlara ne yargı makamlarına ne hizmet etmekten onur duyduğumuz halkımıza ne de kendisine hesap verme inancıyla yaşadığımız Yüce Rabbimize veremeyeceğimiz hesabımız yoktur.

Bize karşı yürütülen karalama kampanyasını fırsat bilen bir takım çevreler, sosyal medya üzerinden yaptıkları bazı paylaşımlarına bizleri de alet ederek algı oluşturma peşindedirler. Bizim mücadelemiz, hukukun sınırları içerisinde ve yargı makamları nezdinde devam etmektedir.

Onun dışındaki platformlarda; kurumsal kimliğimiz ve şahsımızla ilişkilendirilmeye çalışılan şeyler bizim dışımızdadır.

Devletimize ve milletimize hizmet yolundaki haklı davamızdan bizi alıkoymak için ; çaba sarf eden süfli emel sahipleriyle olan mücadelemiz; ilçemizde görev yapacağımız son güne kadar, geri adım atmadan kararlılıkla devam edecektir.

Son günlerde kurumsal kimliğimize ve şahsımıza yönelik sosyal medyada yürütülen yalan ve iftiraya dayalı paylaşımlarla ilgili ; Akçakale Cumhuriyet Başsavcılığına 2022/1204 soruşturma numarası ile suç duyurusunda bulunulmuştur.”

PAYLAŞIMLAR 8 NİSAN’DA BAŞLADI

Kaymakam Bayraktar ve kaymakamlığın bazı personelleriyle ilgili ortaya atılan iddialarla ilgili paylaşımlar 8 Nisan’da başladı. Sosyal medyada bazı hesaplardan yapılan paylaşımlarda usulsüzlük yapıldığı yönünde iddialar ortaya atıldıı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu