AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül mahalle toplantılarına katılarak vatandaşları bilgilendirip, 31 Mart seçimlerinde AK Parti'ye destek olmalarını istiyor.

Beyazgül mahalle toplantısına katıldı

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül mahalle toplantılarına katılarak vatandaşları bilgilendirip, 31 Mart seçimlerinde AK Parti’ye destek olmalarını istiyor.

“Durmak yok, yola devam” sloganıyla çalışmalarını sürdüren AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül son olarak İmam Bakır ve Ahmet Yesevei mahallelerinde organize edilen toplantıya katıldı.

Burada vatandaşları parti çalışmalarını, seçimden sonra yapmayı plandıkları projeleri anlatarak destek istedi. Mahalle sakinlerinin görüş ve önerilerini de dinleyen aday Beyazgül “Bu görüş ve öneriler mahallemize yönelik çalışmalarımızda bize yol gösterecektir” dedi.

 

“Halka hizmeti Hakk’a hizmet biliyoruz”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi 31 Mart seçimleri sürecinde milletimizin her bir ferdine ulaşıp kendilerini ifade etmeye çalıştıklarını belirten aday Beyazgül, “Seçim gecesi, inşaallah zaferimizi milletimizle paylaşarak yeni bir heyecanla daha çok çalışacağız. AK Partimizin iktidara geldiği günden beri ortaya koyduğu hizmetlerle Türkiye’ye çağ atlattığı hemen herkes tarafından görülmektedir. Maaş kuyrukları, ilaç vs çeşitli ihtiyaçlarımızı alabilme kuyrukları ortadan kalkmıştır. Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi dünyayı ve hayatımızı nasıl idrak ediyorsak, yaşadığımız şehirlere de öyle şekil veririz. AK Parti kadroları olarak her zaman halka hizmeti Hakk’a hizmet biliyoruz ve öyle de devam edeceğiz. Şehirlerimizi insan fıtratına uygun, medeniyet ve kültür değerlerimizle yoğrulmuş daha çok hizmetle donatacağız. Bizler, şehir halkına hâkim olma değil hadim olma idrakiyle görevimizi yürüteceğiz” diye konuştu.

AJANS URFA

Hakkında Çağrı Haber Editör

Avatar for Çağrı Haber Editör

Tavsiye Haber

Başkan Davutoğlu'ndan maske isyanı! bakanı istifaya çağırdı

Başkan Davutoğlu’ndan maske isyanı! bakanı istifaya çağırdı

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın ‘Go Türkiye’ isimli seyahat rehberi platformunun yabancı turistler için hazırladığı reklamda turizm çalışanlarına “Keyfini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir