Genel

Bu kez de Ankara il başkanları bir araya geldi

6 muhalefet partisi liderinin gerçekleştirdiği 'zirve'nin ardından, bu kez 6 muhalefet partisinin Ankara il başkanları bir araya geldi.

6 muhalefet partisinin Ankara İl Başkanları bir araya geldi. Toplantıya Saadet Partisi Ankara İl Başkanı Av Fatih Beyazıt, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av Ali Hikmet, İYİ Parti İl Başkanı Yetgin Öztürk, Gelecek Partisi İl Başkanı Gülnur Hayran, Demokrasi ve Atılım Partisi İl Başkanı Ali Güven ve Demokrat Parti İl Başkanı Erkin Delikanlı buluştu.

Görüşmenin yuvarlak masa etrafında yapıldıı. Görüşme Ankara Büyükşehir Belediyesi sosyal tesislerinde gerçekleştirildii. Toplantı sonrası 6 il başkanı açıklama yayımladı.

Muhalefet partilerinin ortak açıklamasında, ; ”Altı siyasi partinin Ankara İl Başkanları olarak bizler ve Ankara teşkilatlarımız da; Genel Başkanlarımızın iradesi doğrultusunda var gücümüzle sahada olacağız.

Genel Başkanlarımızın, Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem çerçevesinde ; yarının Türkiye’sini inşa etme ve işbirliği alanlarını genişleterek sürdürme kararlılıklarının sıkı takipçileri ve uygulayıcıları olacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız” denildii.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu