Çalışanı ile eşini kaçıran patron adliyeye sevk edildi Adana da kendisini 3 milyon lira dolandırdığını ileri sürdüğü yanında çalışan kişi ile karısını kaçırdığı iddia edilen iş adamı ve 8 arkadaşı adliyeye sevk edildi Dolandırdığı ileri sürülen Ç.K.

Çalışanı ile Eşini Kaçıran Patron Adliyeye Sevk Edildi

Çalışanı ile eşini kaçıran patron adliyeye sevk edildi
Adana’da kendisini 3 milyon lira dolandırdığını ileri sürdüğü yanında çalışan kişi ile karısını kaçırdığı iddia edilen iş adamı ve 8 arkadaşı adliyeye sevk edildi
Dolandırdığı ileri sürülen Ç.K., karısını ve kendisini bu kişilerin kaçırdığını ileri sürerken, zanlı ise bu iddiaları kabul etmeyerek parasını tahsil etmeye geldiğini öne sürdüğü öğrenildi

ADANA – Adana’da kendisini 3 milyon lira dolandırdığını ileri sürdüğü yanında çalışan kişi ile karısını kaçırdığı iddia edilen iş adamı ve 8 arkadaşı adliyeye sevk edildi.
Edinilen bilgiye göre olay, Seyhan ilçesine bağlı Sümer Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, İstanbul’da müteahhitlik ve tekstil işiyle uğraşan M.Ç., yanında çalışan Ç.K.’nın kendisini 3 milyon lira dolandırıp kayıplara karıştığı iddiasıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına hakkında şikayette bulundu. Ancak Ç.K. bir türlü bulunamadı. Bunun üzerine M.Ç. arkadaşlarıyla birlikte Ç.K.’yı aramaya başladı. 30 Ocak günü de Ç.K.’nın Adana’da olduğunu öğrenen iş adamı M.Ç., yanına 8 arkadaşını alarak Adana’ya geldi. Ç.K.’nın bir kargo şubesi önünde olduğunu belirleyen M.Ç. arkadaşlarıyla birlikte borcunu vermeyen Ç.K. ve yanında bulanan karısı S.K.’yı minibüs ve otomobil ile kaçırdı. Olaya tanık olan kargo çalışanları ve vatandaşlar polisi aradı.
Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ve polis merkezi ekipleri ihbar üzerine alarma geçti. Polis kısa sürede minibüsü Mithat Özsan Bulvarı’nda buldu. İçindeki şahısları ve kaçırıldığı ileri sürülen Ç.K.’yı yakaladı. Zanlıları gözaltına alırken Ç.K. “Bana para verdiğini ileri süren şahıslar beni ve eşimi kaçırdı. Beni vuracaklarını söylediler eşimi de dağa götürdüler” diye konuştu.
Polis daha sonra otomobil ile kaçırılan kadını da bulup olay yerine getirdi. Burada kadın polis tarafından zanlıların elinden alındı. İş adamı M.Ç. ise Ç.K.’nın kendisinin yanında çalıştığını ve 3 milyon lira dolandırıp kaçtığını, bugün de Adana’da olduğunu öğrenip gelip kendisinden parasını almak için yanlarına aldıklarını kaçırma ve alıkoymanın olmadığını öne sürdü.
İfadeleri alındıktan sonra adliyeye sevk edilen zanlılar, suçlamaları kabul etmedi.

Hakkında Çağrı Haber

Avatar for Çağrı Haber

Tavsiye Haber

Reyhan Kalaycıoğlu yazdı Çocuklara Sahip çıkalım

Reyhan Kalaycıoğlu yazdı ; Çocuklara Sahip çıkalım.

‘’Her yara kendi içinde büyüktür’’ Son zamanlarda çoğu zaman karşılaştığım  ve üzüldüğüm bir konuya değineceğim. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir