URFA YEREL HABERLER

Canpolat :Muhtarlar bizim sahadaki gözümüz ve kulağımızdır

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Muhtarlar Günü nedeniyle yaptığı ziyaretler kapsamında muhtarlarla bir araya geldi. Canpolat, “Muhtarlarımızla birlikte çalışmaya, mahallelerimizi güzelleştirmeye devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Muhtarlar Günü nedeniyle ziyaretlerde bulundu.

Haliliye Muhtarlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Mehmet Deniz, Şanlıurfa GAP Muhtarlar Dernek Başkanı Ali Demir, Şanlıurfa Muhtarlar Dernek Başkanı Halil Haktankaçmaz ve Göbeklitepe Muhtarlar Dernek Başkanı Mustafa Bağış ve dernek üyeleriyle bir araya gelen Canpolat, talepleri dinledi.

Muhtarlar ziyareti sonrasında konuşan Canpolat, “Ziyaretlerimizle muhtar kardeşlerimizle bir araya geldik. Hem günlerini kutladık, hem de yapılan çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu. Hep birlikte Haliliye’miz, Şanlıurfa’mız için dört bir yandan, el ele, gönül gönüle çalışmaya devam edeceğiz. Muhtarlarımız bizim sahadaki gözümüz, kulağımız, elimiz. Aynı zamanda demokrasinin ilk temel taşları. Bu manada bize göstermiş oldukları ilgiden dolayı kendilerine şükranlarımı arz ediyorum. Muhtarlarımızla birlikte çalışmaya, mahallelerimizi, ilçemizi güzelleştirmeye devam edeceğiz.”

Muhtarların gününü kutlayan Canpolat, ziyaretlerin ardından bölgeden ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu