Kuş: Eyyübiye’yi bütün sorunlardan gidereceğiz

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçede hummalı bir şekilde sürdürülen yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyip, vatandaşlarla bir araya geldi.

Mehmet Kuş’un talimatlarıyla ilçe genelinde yol yapım çalışmalarını sürdüren ekipler, kısa süreli yağışlı havanın ardından, yol yapımına tekrardan başladı. Merkezde kilitli beton parke taşı döşeme, bakım ve onarım ile yeni yol ağı oluşturma çalışmaları kırsal da ise stabilize yol yapımı ile sürüyor. Merkez Osmanlı mahallesinde yıllardır ham olarak kullanılan yolda başlatılan kilitli parke taşı çalışmalarını Meclis yesi Ahmet Çoban ve Mahalle Muhtarı Veysi Çelik’le birlikte inceleyen Kuş, çalışmaların hem merkezde hem de kırsalda devam edeceğini belirtti. Eyyübiye Belediyesinin çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle muhtarı ve vatandaşlar da Kuş’a teşekkür etti.

"HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ"

Ekip olarak hızlı bir şekilde ilçe genelinde çalışma yürütmeye devam ettiklerini kaydeden Kuş, "Osmanlı Mahallemizdeyiz. Sağ olsun muhtarımız da bizlere eşlik ettiler. Malumunuz Osmanlı Mahallemizin sokaklarında ciddi sıkıntılar vardı, yollar ham yoldu. Vatandaşlar bu noktada çok sıkıntı çekiyorlardı. Biz Başkan Yardımcılarımıza, Birim Müdürlerimize ve Personellerimize talimat verdik ve çok şükür çalışmaya başladılar. İnşallah kilitli parke taşı çalışmamız kısa bir süre içerisinde Osmanlı mahallemizde bitmiş olacak ve vatandaşlarımızın bu mağduriyetini inşallah gidermiş olacağız. Akabinde diğer mahallelerimizde de ciddi sıkıntılar var. Onları da peyder pey kısa bir zaman dilimi içerisinde halletmiş olacağız. Yine kırsalda da hummalı bir şekilde çalışmalarımız devam etmektedir. Malumunuz yağışlardan dolayı çok ciddi sıkıntılar var. Özellik ile ova bölgesinde çok ciddi sıkıntılar var. Oradaki ekiplerimizi güçlendiriyoruz. inşallah kırsaldaki vatandaşlarımızın da mağduriyetini kısa bir süre içerisinde çözmüş olacağız. Ben buradan Eyyübiyeli kardeşlerime özellikle kırsalda yaşayan kardeşlerime sesleniyorum; yaklaşık 7 aydır sizlere hizmetkar olarak seçildik ve 7 ay zaman zarfında dur durak demeden gerek ben gerek Başkan Yardımcılarımız gerek Birim Müdürlerimiz, bütün personellerimiz sahada çalışmalarımızı yapıyoruz. Ama biraz öncede ifade ettiğim gibi 7 aya sığdırabileceğimiz bir çok hizmeti sığdırdık. Biraz sabretsinler, özellikle kırsalda hiçbir sorun kalmayacak. Meclis üyelerimizin de bizlere çok ciddi destekleri var, sağ olsunlar. Biz bütün bir ekip olarak gerek partimiz gerek Meclis Üyelerimiz ile gerek Başkan Yardımcılarımız, Birim Müdürlerimiz ve personellerimiz ile İnşallah Eyyübiye’yi bütün sıkıntılardan gidermiş olacağız. Ben buradan bütün Eyyübiyeli kardeşlerime selam ederim" dedi.

BİHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu