SİYASET

Yeniden Refah Partisi büyük kongreye hazırlanıyor

YRP Şanlıurfa İl Başkanı ve partinin MKYK Üyesi İsmail Yavuz, 6 Kasım Pazar günü Ankara Arena Spor Salonu'nda gerçekleşecek olan partinin 2. Olağan Büyük Kongresine Urfa’dan 35 otobüsle katılım göstereceklerini söyledi.

Yeniden Refah Partisi (YRP) Şanlıurfa İl Başkanı İsmail Yavuz, Ankara’da 6 Kasım Pazar günü yapılacak olan partinin olağan kongresi için il binasında basın toplantısı düzenledi.

Yavuz, YRP’nin 2. Olağan Büyük Kongresine tüm halkı davet etti.

Hafta sonu yapılacak kongreye Urfa’dan 35 otobüsle yaklaşık bin 400 kişinin gitmesini planladıklarını belirten Yavuz, kongreye de 70 bin kişinin katılmasını beklediklerini ifade etti.

“Halkımız artık Yeniden Refah Partisi diyor” diyen Yavuz, şunları kaydetti:

“Diğer partilerin kredi bitmiş, Dr. Fatih Erbakan liderliğinde iktidara talibiz. Bu seçimde inşallah Dr. Fatih Erbakan’ı cumhurbaşkanı yapacağız ve iktidarı da yeniden Yeniden Refah Partisi alacak. Bunu niçin söylüyorum? Ben halkın içinde geziyorum, halkın içinde çalışıyorum, bütün kardeşlerimiz artık Yeniden Refah Partisi diyor. Onun için arkadaşlarımızın, teşkilatımızın çalışmasıyla yine iktidar olacağız. Milletin sesi olacağız, mazlumun sesi olacağız. Fakir fukaranın sesi olacağız”.

Yeniden Refah Partisi, 2. Olağan Büyük Kongresini 6 Kasım Pazar günü Ankara Arena Spor Salonu’nda gerçekleştirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu