GÜNDEM

Çakmak Siverek’i temsil eden sporcuları ağırladı

Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, Ulusal ve uluslararası müsabakalarda Muaythai sporu dalında Siverek'i temsil eden sporcularla görüştü.

Çeşitli illerde katıldıkları müsabakalarda başarı sağlayan sporcularla görüşen Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak sporculara destek sözü verip sporculardan çalışmalarla ilgili bilgi alarak başarılar diledi.

Çakmak, Siverek’i temsilen 23 Kasım’da yapılacak olan Avrupa Muaythai Federasyonu (EMF) faaliyet programında yer alan uluslararası Antalya açık kupasına katılacak olan sporculardan da şampiyonluk sözü aldı.

Spor ve sporcuya desteklerinin devam edeceğini belirten Çakmak şunları kaydetti:

”Gençlerimizin başarılı olması için her anlamda desteklerimiz sürüyor, Siverek’i temsil eden spor ve sporcularımıza da her daim desteklerimiz devam edecek, çeşitli illerde katıldıkları müsabakalarda başarı sağlayan sporcularımızla görüşerek istişarelerde bulunduk. Sporcularımız çalışmaları hakkında güzel fikirler sundu ben Siverek’imizi güzel yerlere taşıyarak genç sporcularımıza başarılar diliyorum.”

Muaythai Antrenörü Yunus Yamandağ ise desteklerinden dolayı Çakmak’a teşekkür ederek, ”Her zaman bizlere destek sunarak başarılı olmamızı sağlayan başkanımızla görüşerek yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgi verdik. Kısmet olursa sporcular olarak 23 Kasım’da Avrupa Muaythai Federasyonu (EMF) tarafından düzenlenecek olan uluslararası Antalya açık kupasında başarılı bir şekilde şampiyon olarak döneceğiz. Bizlere her anlamda destek veren Başkanımıza teşekkür ederiz” ifadesini kullandı.

Çakmak ziyaret sonrasında sporculara hediye takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu