GÜNDEM

ÖSYM sözleşmeli personel alımı yapacak

ÖSYM, 30 sözleşmeli personel alımı yapılacağını duyurdu.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme (ÖSYM), boş bulunan sözleşmeli personel pozisyonlarına 30 sözleşmeli personel alımı yapılacağını açıkladı.

Buna göre  5 büro personeli, 15 destek personeli ile 10 koruma ve güvenlik görevlisi alınacak.

İŞTE DETAYLAR:

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Başkanlığımızda boş bulunan sözleşmeli personel pozisyonlarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası kapsamında istihdam edilmek ve 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara göre çalıştırılmak üzere aşağıda unvanı, bölümü, puan türü, yeri ve adedi belirtilen münhal pozisyonlara, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle toplam 30 (Otuz) sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

BAŞVURU ŞEKLİ VE YERİ

  1. Başvurmak isteyen adaylar, başvurularını e-Devlet üzerinde Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM)-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden 06.04.2023 – 20.04.2023 tarihleri arasında gerçekleştirecek olup istenilen belgelerin sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Posta yolu ile veya şahsen yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 2. Aranan şartlardan herhangi birini taşımadığı tespit edilen adayların başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır. 3. Adaylar sadece öğrenim durumuna göre bir pozisyon için başvuruda bulunabilecektir, birden fazla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu