Şanlıurfa'da Sedat Peker operasyonu

Şanlıurfa’da Sedat Peker operasyonu

Organize Suç Örgütü Lideri olmakla suçlanan Sedat Peker’in “abi” diye hitap ettiği Feridun Öncel, Şanlıurfa’da gözaltına alındı.

Son dönemde YouTube’dan videolar paylaşan ve videolarında anlattıklarıyla sosyal medyada en çok konuşulan isim olan Sedat Peker’in yakın adamlarına yönelik operasyonlar sürüyor. Birleşik Arap Emirlikleri’ne firar ettiği iddia edilen suç örgütü lideri Sedat Peker’in yakın dostu olan Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı (MİSİAD) Feridun Öncel’in de Şanlıurfa’da polis tarafından gözaltına alındığı öğrenildi. Videolarında “Abi” diye bahsettiği Şanlıurfalı İş Adamı Feridun Öncel, sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

Bu arada daha önce de gözaltına alınan Öncel, emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakılmıştı.

SEDAT PEKER’DEN TEPKİ

Yakın adamlarına yönelik düzenlenen operasyonlara tepki gösteren Sedat Peker, “Beni hayatında bir kere gören veya telefonla konuşanları bile gözaltına alıyor. Bizim arkadaşlarımız garip, onlardan para çıkmaz. Boşa emek harcıyorsun” dedi.

Hakkında Ramazan ŞENBAHAR

Avatar for Ramazan ŞENBAHAR

Tavsiye Haber

Urfa'da uyuşturucu operasyonu: 12 gözaltı

Urfa’da uyuşturucu operasyonu: 12 gözaltı

Şanlıurfa’da Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, belirlenen adreslere şafak vakti operasyonu düzenledi. Baskında 2’si …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir