GÜNDEM

Şenbahar’dan meslektaşlarına anlamlı mesaj

Çağrı Haber imtiyaz sahibi gazeteci Ramazan Şenbahar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla meslektaşları adına bir mesaj yayımladı. 

Çağrı Haber imtiyaz sahibi gazeteci Ramazan Şenbahar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla meslektaşları adına bir mesaj yayımladı. Şenbahar mesajında “Basın çalışanları, doğru, dürüst ve tarafsız olarak kamuoyunu bilgilendirmek ve halkın doğru haber alma hakkını sağlamak için her şartta ve ortamda gece gündüz, yaz kış demeden fedakar bir şekilde haber peşinde koşup, haberleri derleyip vatandaşımızın bilgisine sunmaktadır.

Tarafsız, ilkeli ve ahlak kurallarına uyarak görev yapan gazeteci arkadaşlarımız ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik yönden gelişerek kalkınmasına önemli katkılar sağlamaktadır.

Bu duygularla ülkemizde, ve Şanlıurfa’mızda bulunan meslektaşlarımın, televizyon ve radyo çalışanlarımızın,  haber ajansı temsilcilerimizin “10 Ocak Gazeteciler Gününü” kutluyor, kendilerine ve ailelerine sağlık, mutluluk diliyorum” ifadelerin kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu