URFA YEREL HABERLER

Vali Salih Ayhan’dan Başkan Polat’a ziyaret

Şanlıurfa Evren Sanayi Sitesi Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Tamircileri Sanat Esnaf Odası’nın tek resmi temsilcilisi Başkanı Halil Polat esnafla birlikte Vali Ayhan’ı kalabalık bir şekilde karşıladı.

 

Her Cuma Günü Saat 09:30’da Ahilik geleneğini yaşatan ve yaşatmakta olan bunu sürdürmeye devam eden Başkan Halil Polat’ı Ziyaret Eden Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan’la ve Evren Sanayi esnaflarıyla birlikte Ahilik Duasını gerçekleştirdiler.

Şanlıurfa Valisi Sayın Salih Ayhan ; İyi Ahlakın , yardımseverliğin, doğruluğun ve kardeşliğin anlamı Ahilik, Şanlıurfa’mızda yaşatılmaya devam ediyor. İfadelerini kullandı.

Vali Ayhan Evren Sanayi ziyareti esnasında, göreve geldiği günden bu yana her alanda fark yaratan Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Tamircileri Sanat ve Esnaf Odası Başkanı Halil Polat’la bir araya geldi.
Başkan Polat Vali Salih Ayhan’a ’a esnafların sorunlarından bahsetti. İş yeri fiyatlarının 3,4 milyona çıkması ve kiraların 15, 20 bin liradan 90, 100 bin liralara kadar çıkmasından dert yanan Başkan Polat, Vali Salih Ayhan’dan destek istedi.

Başkan Polat ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; “ Şanlıurfa Valimiz Sayın Salih Ayhan odamıza ziyarette bulundular.

Sayın Valimize esnaflarımızın kiralarının 15,20 den 90,100 bine çıktığını iş yeri fiyatlarının 3,4 milyona çıkmasından bahsederek esnaflarımızın yeni iş yerlerine acil ihtiyaçlarını olduğunu belirttik. İnşallah kısa zamanda yeni iş yerleri yapacağız bu süreçte Valimizden destek istedik” ifadelerini kullandı.

 

 

Vali Salih Ayhan’dan Başkan Polat’a ziyaret

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu