URFA YEREL HABERLER

Başkan Beyazgül ve Rektör Güllüoğlu’ndan otobüsle kampüse yolculuk

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Harran Üniversitesi Rektörü Mehmet Tahir Güllüoğlu ile birlikte Karaköprü’den üniversiteye direkt olarak sefere başlayan 90 K Osman Bey Kampüsü otobüsüne binerek öğrencilerle birlikte üniversite yerleşkesine gitti. Öğrencilerin taleplerini dinleyen Başkan Beyazgül onlarla yakından ilgilendi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi öğrencilerin de talepleri dikkate alınarak Eyyübiye ve Karaköprü ilçelerinden Harran Üniversitesine direkt sefer yapılmaya başlandı.

Sabahın erken saatlerinde Harran Üniversitesi Rektörü Mehmet Tahir Güllüoğlu ile birlikte Karaköprü ilçesinden hareket edecek olan 90 K (Osman Bey Kampüs) otobüsünü öğrencilerle durakta bekleyen Başkan Beyazgül otobüsün gelmesiyle birlikte kampüse kadar otobüsle seyahat etti.

Öğrencilere sabah kahvaltı yapmaları için simit ve poğaça ikramında bulunan Başkan Beyazgül otobüste bulunan ve Harran Üniversitesindeki çeşitli bölümlerde eğitim gören öğrencilerle yakından ilgilendi.

Öğrencilerin talep ve önerilerini dinleyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Rektör Güllüoğlu’dan da bilgiler alarak BELSAN Genel Müdürü Levend Çelik’e öğrencilerin kampüsten geri dönüşler için kullanabileceği direkt hat talepleri için bir çalışma yapması talimatını verdi.

BAŞKAN BEYAZGÜL: ÖĞRENCİLERİMİZLE BİR ARADA OLMAK BİZİM İÇİN MUTLULUK

Karaköprü ilçesinden başlayan ve Osman Bey Kampüsünde sona eren seyahat sonrası değerlendirmelerde bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül,”Öğrencilerimizle olmak bizim için çok büyük bir mutluluktu. Böylelikle öğrencilerimizin sorunlarını çok daha yakından görmüş olduk. Taleplerini dinledik. İnşallah dinlediğimiz bu taleplerle ilgili de çözümler üretmeye devam edeceğiz.” Diye konuştu.

REKTÖR GÜLLÜOĞLU: BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Harran Üniversitesi Rektörü Mehmet Tahir Güllüoğlu ise öğrencilerle birlikte otobüsle seyahat ettikleri ve öğrencilerin sorunlarıyla yakından ilgilendikleri için öğrencilerim adına Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu