GÜNDEM

Kar yağışından Urfa seferleri iptal oldu

Türk Hava Yolları, İstanbul’da yoğun kar yağışı nedeniyle Şanlıurfa-İstanbul arasında karşılıklı yapılması planlanan uçak seferini iptal etti.

Türk Hava Yolları (THY), beklenen kar yağışı nedeniyle ; 10-11 Mart’ta aralarında Şanlıurfa’nın da uçuş seferinin bulunduğu İstanbul Havalimanı’ndan ; 179, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ise 34 seferini iptal etti.

Sabah saatlerindeki Şanlıurfa’dan İstanbul’a yapılması planlanan karşılıklı uçak seferleri, ; beklenen kar yağışından dolayı iptal edildii.

THY’nin sosyal medya hesaplarından yapılan bilgilendirmede, ; “10-11 Mart tarihinde beklenen hava muhalefeti nedeniyle İstanbul ve Sabiha Gökçen havalimanları kalkışlı/varışlı bazı seferlerimiz iptal edilmiştir.

Seferi iptal olan yolcularımız, uçuş saatine kadar web sitemiz, ; mobil uygulamamız, 0850 333 0 849 numaralı çağrı merkezimiz ve bileti satın olmuş oldukları ; acente üzerinden değişiklik veya iade işlemlerini tamamlayabilirler” ifadelerine yer verildii.

Hava muhalefeti nedeniyle seferleri iptal olan yolcuların, ; sahip oldukları haklar için THY’nin internet sitesinden gerekli bilgileri öğrenebilecekleri kaydedildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu