GÜNDEM

Zabıta Haftası’nda emekli zabıta müdürlerine anlamlı ziyaret

Şanlıurfa’da Zabıta Haftası etkinlikleri kapsamında Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı geçmiş yıllarda Zabıta Müdürlüğü görevinde bulunan ve emekli olan eski Zabıta Müdürlerini evlerinde ziyaret etti.

Zabıta teşkilatının kuruluşunun 197. Yıl dönümü 1-7 Eylül Zabıta Haftası Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı tarafından çeşitli etkinliklerle kutlanıyorr.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Hasan Atmaca beraberinde Trafik Zabıta Şube Müdürü Adnan Okan ve zabıta personelleriyle birlikte geçmiş yıllarda Şanlıurfa Belediyesinde Zabıta Müdürü olarak görev yapmış daha sonra emekliye ayrılan ve hayatta olan eski Zabıta Müdürlerinden Mustafa Hakkı Altıngöz ile Abdurrahman Ayıldağ’ı evlerinde ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün selamını ileterek hediyesini taktim ettiği emekli Zabıta Müdürleri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Emekli Zabıta Müdürleri Mustafa Hakkı Altıngöz ve Abdurrahman Ayıldağ Zabıta Haftalarını kutladıkları için mutlu olduğunu dile getirdi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Zabıta Haftası dolaysıyla  Zabıta Daire Başkanı Hasan Atmaca ve personellerini dün makamında kabul ettiği sırada emekli Zabıta Müdürlerini unutmayarak  telefonla görüştüğü  Mustafa Hakkı Altıngöz’ün  Zabıta Haftasını kutlamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu