GÜNDEM

Tarım Kredi Kooperatiflerinde son kullanma tarihine dikkat

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın indirim var diyerek müjdelediği Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde satılan ürünlerle ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde 15 Ağustos’ta indirime gidileceğini duyurmuştu. Söz konusu marketlerde satılan bazı ürünlerin indirimde olmadığı yönünde iddialar gündeme getirilirken, ürünlerle ilgili yeni bir iddia daha ortaya atıldıı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da kameralar önünde alışveriş yaptığı Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde tarihi geçmiş ürünlerin satıldığı iddia ediliyor. Konuyla ilgili sosyal medyada çok sayıda fotoğraflar paylaşılırken vatandaşın da kafası karışmış durumda.

Sosyal medyada bir vatandaş, Tarım Kredi Kooperatifleri marketinde 500 gramlık süzme peynirlerin son kullanma süresinin 2 Ağustos tarihinde dolduğunu, bir kısmının da son kullanma süresinin dolmasına birkaç gün kaldığını fotoğraflayarak durumu yetkililere şikayet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu