SİYASET

Urfa vekil adayı Dusak destek istedi: Urfa tüm oyları silip süpürmeli

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Abdurrahim Dusak, seçim çalışmaları kapsamında Siverek’in kırsal mahallelerinde temaslarda bulunarak 14 Mayıs seçimlerinde vatandaşlardan destek istedi ve "AK Parti, Şanlıurfa’da tüm oyları silip süpürmeli. Meclis'e güçlü bir şekilde gidersek Şanlıurfa’mıza daha fazla hizmet edebileceğiz” dedi.

Sabahın erken saatlerinden itibaren sahaya inen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Abdurrahim Dusak, kırsal mahallelere giderek vatandaşlarla bir araya geldi. Siverek’in kırsal Erkonak, Dönemeç, Küçük Çatlı ve Dilekli mahallelerini ziyaret eden Aday Dusak, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak ve ilçe teşkilatının da eşlik ettiği ziyaretlerde vatandaşların bayramını kutlayan Aday Dusak, daha sonra milletvekilliği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi.

 

ADAY DUSAK: CUMHURBAŞKANIMIZ URFA’YA AYRI ÖNEM VERİYOR

Konuşmasında sık sık Şanlıurfa’nın güçlü temsil edilebilmesi için ellerinin güçlenmesi gerektiğinin önemine vurgu yapan Aday Dusak, ‘’Cumhurbaşkanımız Şanlıurfa’ya ayrı bir önem veriyor. Bizim de ona destek olmamız gerekiyor. Olabildiğince çok fazla çalışacağız, çevremizi yönlendireceğiz. AK Parti, Şanlıurfa’da tüm oyları silip süpürmeli, elimizi güçlendirmelidir. Eğer Meclis’e güçlü bir şekilde gidersek, daha fazla söz hakkımız olur, Şanlıurfa’mıza daha fazla hizmet edebileceğiz” diye konuştu.

 

ENGELLİLERE DESTEK SÖZÜ

 

Vatandaşların talebini de dinleyen Aday Dusak, engelli vatandaşlar için erişilebilir yol planı da oluşturdu ve engellilerin talebiyle yakından ilgileneceklerini belirtti. Hasta ziyaretlerine de giden Aday Dusak, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu