2020 toplantılarının son durağı Eyyübiye oldu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve Eyyübiye Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği 2020 Hizmet Planlama Koordinasyon Toplantısı, gerçekleştirildi. Eyyübiye Belediyesi Kitap Otağı’nda düzenlenen ve Eyyübiye Belediyesinin 270 günlük faaliyet raporu ile taleplerinin görüşüldüğü toplantıya; Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mahmut Kırıkçı, genel sekreter yardımcıları, genel müdürler, daire başkanları, Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcıları, belediye meclis üyeleri ile birim müdürleri katıldı.
 


 

Eyyübiye Belediyesinin 2020 yılı içinde hayata geçirmeyi planladığı projelerin de konuşulduğu toplantıda sunum yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, 2020 yılının Eyyübiye yılı olacağını belirtti. Kuş konuşmasında şunları söyledi: “İnşallah 9 ay boyunca yapmış olduğumuz faaliyetlerimizi milletvekilimize, büyükşehir belediye başkanımıza sunacağız. Gece gündüz demeden çalıştığımız Eyyübiye’miz için büyükşehir belediyemizden taleplerimiz olacak, onları kendilerine sunacağız. İnşallah toplantının hayırlara vesile olmasını diliyorum."
 


 

Eyyübiye’yi masaya yatırdıklarını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ise, “Bu toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Toplantımızın konsepti belli her iki taraf meclis üyelerimiz, birim amirlerimiz büyükşehir belediyesi olarak daire başkanlarımız ve müdürlerimiz bir araya geliyoruz. Neticede burada Eyyübiye’yi masaya yatırmış olacağız. Burada yaptığımız toplantılarda şu çıkıyor, efendim, bir kısım işlerimizin de Ankara takip edilmesi gerektiğini görüyoruz ve istişare ediyoruz. İnşallah el birliği ile Eyyübiye’mize yakışır hizmetleri bir bir getireceğiz. İnşallah toplantımız da hayırlara vesile olur” ifadelerini kullandı.

BİHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu