URFA YEREL HABERLER

Ağan: Şanlıurfalıları mitinge davet etti

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın toplu açılış töreni için tüm Şanlıurfa halkını davet etti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın saat 16.00’da Nevali Otel arkasında Şanlıurfalılarla buluşacak.

Büyük buluşma öncesi yaptığı açıklamasında tüm Şanlıurfa halkını büyük buluşmaya davet eden AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfalılara karşı ayrı bir önem verdiğini söyledi.

Ağan yaptığı açıklamada, “Peygamberler şehri Şanlıurfa’mız 16 Nisan Pazar Günü Saat 16.00’de Cumhurbaşkanımızı ağırlayacak. Bugüne kadar Şanlıurfalı hemşerilerim çok güzel ev sahipliği yaptılar. İnanıyorum ki 16 Nisan saat 16.00’de Nevali arkasında düzenlenecek olan buluşmada yine çok güzel bir sahiplenme olacak. Tüm Şanlıurfalı hemşerilerimizi akın akın gelmesini bekliyoruz. Dünya lideri mazlumların lideri olan reisimizi bağrımıza basacağız. Tüm halkımızı bu güzel buluşmaya davet ediyorum” ifadesini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu