GÜNDEM

Ağan: yeni yılda da hizmet maratonumuz sürecek

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, yeni yıl münasebetiyle bit kutlama mesajı paylaştı.

Başkan Ağan mesajında şu ifadeleri kullandı:

“2022 yılını geride bırakıyor, yeni ümitler ve hedeflerle 2023 yılına giriyoruz. Yeni yılımızın Türkiye yüzyılının temel taşlarını inşa edeceğimiz bu yılda Karaköprü’ müze Ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

AK Parti Karaköprü İlçe Teşkilatı olarak yeni yılımızda da Karaköprü’müze, Şanlıurfa’mız için hizmet etmek birinci görevimiz olacak ve hizmet maratonumuz hız kesmeden devam edecektir. Bu anlamda en büyük gayemiz sevgi ve hoşgörü ile herkesin gıpta ettiği ilçemizi her alanda daha mutlu insanların yaşadığı bir yer haline gelmesini sağlamaktır.

Karaköprü’müzün vizyonunun gelişmesi, modern ve daha konforlu bir kent olması yolunda çalışmalarımız bugün olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle 2023 yılının; barışın, sevgi, saygı ve hoşgörünün hakim olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma, birlik ve beraberliğin pekiştiği, ümitlerin ve hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir yıl olması dileğiyle, yeni yılın Şanlıurfa’mıza Karaköprü ilçemize ve  ülkemize, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyorum”.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu