Ahmet Davutoğlu Şanlıurfa'da coşkuyla karşılandı

Ahmet Davutoğlu Şanlıurfa’da coşkuyla karşılandı

Şanlıurfa’ya Gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu  binlerce kişi karşıladı. Şanlıurfa’nın Birecik İlçesi girişinde Davullar ve zurnalarla karşılanan Ahmet Davutoğlu, halkı selamladı ve ” Değerli kardeşlerim sizleri beklettiğim için hakkınızı helal edin. Gaziantep’te bizi biraz fazla ağırladı. Ama bilin ki aklımızda ve yüreğimizde hep Şanlıurfa vardı. Sizi çok özledim. Şanlıurfa benim başbakanken de en çok feyz aldığım yerdi. Şimdi de Şanlıurfa’da feyz almaya güç almaya geldik. Sizler de güç verdiniz bize Allah sizden razı olsun.” dedi.
Daha sonra partinin otobüsüyle Gelecek Partisi Birecik İlçe Başkanlığına geçti. Birecik’ten sonra Suruç’a uğraması beklenen Ahmet Davutoğlu’nun Kahramanmaraş ve Gaziantep’teki temaslarının ardından bugün karayolu ile Şanlıurfa’ya geldi. Ahmet Davutoğlu, Şanlıurfa’da  gün içinde çeşitli inceleme ve temaslarda bulunacak. Davutoğlu bugün ve yarın da Şanlıurfa’da olacak.

Hakkında Ramazan ŞENBAHAR

Avatar for Ramazan ŞENBAHAR

Tavsiye Haber

Erdoğan yeni bir hatanın eşiğinde! Bahçeli ve erken seçim detayı

Erdoğan yeni bir hatanın eşiğinde! Bahçeli ve erken seçim detayı

Gazeteci Murat Yetkin, Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın koronavirüs sürecinde mağdur olan vatandaşlar ‘helallik’ istemesi değerlendirdi. Murat Yetkin, “Erdoğan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir