GÜNDEM

AK Parti Adayı Önen’den Urfa’ya yatırım vurgusu

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Abdulkadir Emin Önen, AK Parti iktidarının bugüne kadar Urfa'da 138 milyar liralık yatırım yaptığını belirterek, “Biz ideoloji partisi değiliz. Biz hizmet partisiyiz. Bizim çıtamız her geçen gün daha yukarı çıkmak zorunda” dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Abdulkadir Emin Önen seçim çalışmalarını Karaköprü ve Haliliye ilçelerinde sürdürdü.

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Önen, çalışmalar kapsamında Karaköprü’de kırsal Korukezen Mahallesinde bölge mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Bölgenin talepleri ve gündeme ilişkin konuların ele alındığı toplantıya Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan ve Karaköprü ilçe teşkilatı katıldı. Önen, toplantıda vatandaşlar ve muhtarlarla istişare ederek talep ve önerilerini dinledi. Hedeflerinin Türkiye’nin gelecek yüzyılını inşa etmek olduğunu belirten Emin Önen, bu düstur ile çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

ÖNEN: ŞANLIURFA’YA 138 MİLYARLIK YATIRIM YAPMIŞIZ

Emin Önen daha sonra Felhan ailesi tarafından düzenlenen toplantıya katıldı. Toplantıya Emin Önen’in yanı sıra AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İlhami Günbegi ve AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal da katıldı. Toplantıda açıklama yapan Emin Önen,  “Şuna canı gönülden inanıyorum; Urfa’mız AK Parti’nin kalesidir. Sizler o kalenin nöbet tutan birer erlerisiniz, fertlerisiniz hepimizin olduğu gibi. Hepimizin görevi farklı. Hepimiz sahadayız her birimiz konusunda komşusunda, köyünde kentinde, her yerde çalışacağız. Ne için geleceğimiz için. Birlik ve beraberliğimiz için. Bugüne kadar Urfa’da 138 milyar liralık yatırım yapmışız. Biz ideoloji partisi değiliz. Biz hizmet partisiyiz. Bizim çıtamız her geçen gün daha yukarı çıkmak zorunda. O yüzden işimiz zor. Bunu biliyoruz ama işimizin zorluğu sizlerle beraber kolay hale gelecek İnşallah. Bizler inançlı insanlarız inancımız noktasında canımızı bile vermekten çekinmeyiz. Allah’ın izniyle buradaki kardeşlerimi biliyorum. Hangi aileye mensup olduklarını biliyorum. Nasıl bu partinin birer neferi olduklarını biliyorum. Allah hepinizden razı olsun.”

Millet ittifakının hiçbir hizmet düşüncesi olmadığını vurgulayan Milletvekili Adayı İlhami Günbegi ise yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Kıymetli dostlar böyle baktığımız zaman bir tarafta milli manevi değerlere bağlı, ülkenin birlik beraberliğini düşünen ve ülkenin kalkınması için gecesini gündüzüne katan bir lider. Ve onun yolunda giden bir parti ile bir ittifak var.  Diğer tarafta Tayyip Erdoğan gitsin de ne olursa olsun düşüncesinde olan bir ittifak var”.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu