SİYASET

AK Parti milletvekili adayı Emin Önen çalışmalarına Karaköprü’de başladı

AK Parti’nin Şanlıurfa’dan ikinci sıradan milletvekili adayı gösterdiği Emin Önen, cuma namazını seçim çalışmalarına başladığı Karaköprü ilçesinde kıldı.

14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimler öncesi AK Parti’nin Şanlıurfa milletvekili adayları seçim bölgesine dün gelmiş ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın katıldığı toplantıyla adayların tanıtımı yapılmıştı.

AK Parti’nin Şanlıurfa milletvekili adayları seçim çalışmalarına da hemen başladı. Partinin Şanlıurfa’dan ikinci sıradan milletvekili adayı gösterdiği Emin Önen, seçim çalışmalarını bugün Karaköprü ilçesinde sürdürüyor.

Emin Önen, cuma namazını ilçedeki bir camide kıldı. Önen’e Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan da eşlik etti.

Milletvekili adayı Önen, cami çıkışı vatandaşlarla sohbet etti.

Son olarak Türkiye’nin 2017-2023 yılları arasında Pekin Büyükelçisi olarak görev yapan Emin Önen, daha önce de AK Parti’den 23. ve 24. dönem milletvekili olarak Şanlıurfa’yı TBMM’de temsil etmişti.

Emin Önen, namaz sonrası Metin Baydilli ve Sait Ağan ile Karaköprü’de esnaflarla bir araya geldi.

ÖNEN: ESNAFIMIZ İLE HASRET GİDERDİK

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Abdülkadir Emin Önen ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Karaköprü ilçemiz önemli ve hızla büyüyen bir ilçemiz. İlçe başkanımız Sait Ağan ve ilçe teşkilat mensuplarıyla birlikte vatandaşlarımız ile bir araya gelip, taleplerini yerinde dinledik. Esnafımız ile hasret giderdik, Türkiye Yüzyılı’nda hedeflerimiz doğrultusunda büyük ve güçlü Türkiye hedeflerimize durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Esnafımızın, vatandaşlarımızın taleplerini ve önerileri bizim için yol göstericidir. Biz bunları önemsiyoruz. Bizi güler yüzle karşılayan tüm esnaf ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum, hayırlı kazançlar diliyorum‘’

AĞAN: VATANDAŞ VE ESNAF İLE BİR ARADAYIZ

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan ise yapılan ziyaretlerin çok önemli olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Yaptığımız bu ziyaretler bizim için çok önemli. 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye Yüzyılı’nı Karaköprü‘de inşaa edeceğiz inşallah. Hizmet yapmamız için ilçe halkının dualarına ve desteğine ihtiyacımız var. İlçenin kalkınması ilçeye verilen önemden geçer. Halkımızla yan yana gelip fikir alışverişinde bulunuyoruz ve bu görüşmelerle vatandaşın ve talep ve isteklerini dinliyoruz. Bizi gönülden teveccüh ile karşılayan vatandaşlarımıza, esnafımıza teşekkür ederim.”

BAYDİLLİ: ESNAFIMIZI HİÇBİR ZAMAN YALNIZ BIRAKMAYACAĞIZ

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli de her bir meslek her bir sektörün kendileri için önemli olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Esnafımız bizim ailemizdir. Esnafımızı hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız. Fırsat buldukça onları ziyaret ederek taleplerini karşılamaya çalışacağız. Esnaf ve vatandaşların bizi güler yüzle karşılamalarına çok mutlu olduk, ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum”.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu