GÜNDEM

AK Parti Urfa Teşkilatında ‘kırgınlık yok’ mesajı

Urfa'da AK Parti'de önceki dönem görev almış isimler dahil onlarca teşkilat üyesi iftar yemeğinde buluştu. İftarın gündemi "Ahde vefa" oldu.

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanlığı ve Karaköprü Belediyesi’nin ortak organizasyonu ile Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesi’ndeki bir lokantada AK Partililer için iftar yemeği verildi. Programa MKYK Üyesi Vildan Polat, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, kadın kolları, gençlik kolları üyeleri, mahalle başkanları, önceki dönem  görev almış isimler ve muhtarlar katıldı.

İftar sonrası bir konuşma yapan Karaköprü İlçe Başkanı Ağan iftara katılan herkese teşekkür etti ve “Cumhurbaşkanımızı selamlıyor ve geleceği günü sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

BAYDİLLİ: AHDE VEFANIN ÖRNEĞİ GÖSTERİLMİŞ OLDU

Karaköprü Belediye Başkanı Baydilli ise önceki dönem partide yer alan isimlere katılımlarından dolayı teşekkür ederek “Ahde vefa”ya dikkat çekti ve “En çok ahde vefa gösterilmesi gereken kişiler birlikte yol yürünen, birlikte mücadele eden kişiler. Bugün bunun örneği gösterilmiş oluyor” ifadelerini kullandı.

KIRIKÇI: DÜNÜMÜZLE BUGÜNÜMÜZ AYRI DEĞİL

İl Başkanı Kırıkçı da benzer konulara değinerek buluşmanın kırgınlıkların olmadığı mesajını verdiğini ifade ederek şöyle konuştu:

“AK Parti kadroları heyecanla 2023’ü bekliyorlar. 2023’e dair umudumu buradan ifade etmek isterim. Var olun, sağ olun. Davete icabet ettiniz. Bu icabet, AK Parti ailesi içerisinde dünle bugün arasında en ufak bir kırgınlığa, en ufak bir darılmaya mahal bırakmama icabetidir. O yüzden böyle bir ailenin böyle erdemli davranışı bizim için çok kıymetlidir. Bizim dünümüzle bugünümüz ayrı değil ve hep beraber aynı yolu yürüyoruz. Tüm teşkilatıma teşekkür ediyorum.”

Konuşmaların ardından program sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu