URFA YEREL HABERLER

AK Parti Urfa vekilleri Bakan Göktaş’ı ziyaret etti

AK Parti Şanlıurfa Milletvekillerinden oluşan bir heyet, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ı ziyaret etti. Heyet görüşmede, Bakan Göktal’tan Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü binasının durumu, engelli rehabilitasyon merkezleri, çocuk evleri ile kadın konukevleri gibi konularda adım atılmasını talep etti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Cevahir Asuman Yazmacı, Mehmet Ali Cevheri, İbrahim Eyyüpoğlu, Abdurrahim Dusak, Hikmet Başak ile M. Faruk Pınarbaşı’ndan oluşan bir heyet, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ı ziyaret etti.

Heyette yer alan isimlerden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve TBMM İdare Amiri İbrahim Eyyüpoğlu, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, Bakan Göktaş’a Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü binasının durumu, engelli rehabilitasyon merkezleri, çocuk evleri ile kadın konukevleri gibi konularla ilgili bazı talepler ilettiklerini belirtti.

Yapılan görüşmede Urfa ile ilgili önemli başıkların ele alındığına işaret eden Vekil Eyyüpoğlu paylaşımında, Bakan Göktaş’a iletilen taleplerle ilgili şunları ifade etti:

“Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş ile yapılan görüşmeden önemli başlıklar;

– Yapımı devam eden Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü binasının durumu – Engelli Rehabilitasyon Merkezleri

– Çocuk Evleri

– Kadın Konukevleri

– Sosyal Hizmet Merkezleri

– Aktif Yaşam Merkezleri

Bakanımız Mahinur Özdemir Göktaş’a ilgi ve hizmetlerinden

dolayı teşekkür ediyorum.”.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu