GÜNDEM

Akaryakıta indirim yolda

Sektör kaynakları akaryakıt fiyatları için indirim beklentisi miktarını verdi. İşte benzin ve motorin fiyatı için indirim miktarı...

Akaryakıt fiyatları için ikinci indirim bu sabah itibariyle geçerli olmaya başladı. Rusya-Ukrayna çatışması sonrası fırlayan brent petrol fiyatları 130 doları aşmıştı. Görüşmelerin devam etmesiyle petrol fiyatı geri çekilince akaryakıt fiyatları için indirimler söz konusu oldu. Sektör kaynakları üçüncü indirim için tarih verdi.

Sektör kaynakları akaryakıt fiyatları için bu gece yarısından itibaren bir kez daha indirim geleceğini söylüyor. İndirim beklentisi ise brent petrol fiyatının sert düşüşüne devam etmesiyle oluştu.

AKARYAKIT FİYATLARI İÇİN ÜÇÜNCÜ KEZ DEV İNDİRİM

Akaryakıt fiyatları bu geceden geçerli olmak üzere indirim görecek. Motorin fiyatı 1 lira, benzin fiyatı 65 kuruş civarı indirim bekleniyorr. Akaryakıt fiyatlarında indirim ve zamlar o günkü verilere göre kesin olarak belirleniyor.

EPGİS AÇIKLAMA YAPMAYI BIRAKTI

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) EPDK ile arasında yaşadığı tartışma sonrası pazartesi gününden itibaren akaryakıt fiyatları üzerine açıklama yapmayı bıraktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu