Akçakale’de kilitli parke çalışmaları sürüyor

Akçakale Belediyesi ekipleri tarafından birçok noktada yapılan çalışmalar devam ediyor. Akçakale sanayi sitesinde devam eden kilit parkı taşı çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya, 150 bin metrekare kilitli parke taşının Akçakale’nin hizmetine sunulduğunu söyledi.
 


 

‘SINIR BOYUNDA İNŞALLAH YILDIZ GİBİ PARLAYACAK’

Yalçınkaya burada yaptığı açıklamada, “Hedefimiz bütün Akçakale’de alt yapısıyla üst yapısıyla, yollarıyla, caddeleri ile ağaçlarıyla, mükemmel yıldız bir ilçe sınır boyunda inşallah yıldız gibi parlayacak. Fakat zaman imkân ve şartlar bütün her şeyi zorlayarak bugüne kadar bütün bunları gerçekleştirdik. Bu yıl inşallah tamamını eksiksiz bir şekilde tamamlayacağız. Elimizi yıkayıp çıkacağız. Bu işin içerisinden kara yollarda inşallah önümüzdeki baharda bu yolu da tamamlayacak ve bütün caddeleri ile sokaklarıyla, şehrin girişi ile sınır kapısıyla, mükemmel bir ilçe olacak. Hedefimiz o bu kötü şartlarda büyük İmkânsızlar içinde tüm şartları zorlayarak bunları esnafımızın önüne halkımızın önüne bu medeni imkânları güzel yaşama hayat standardı yüksek olan bir ilçe ve bir belde olarak ayağa kaldıracağız. Allahın izni ile Cenabı Hakk’ın yardımı Allah bize yardım edecek. Devletimiz reisi cumhurumuz Sayın Recep Tayyip Erdoğan gayretleriyle, milletvekilimiz Ahmet Akay’ın desteğiyle bütün bunları önümüzdeki günlerde inşallah çok güzel bir şekilde geri kalanını da bitireceğiz. Esnafımız evine huzurlu bir şekilde buradaki hizmetine de müşterisine de, batıdaki ilçelerde ne varsa bütün bunları bu kardeşlerimizin önüne inşallah büyük bir gayretle koyacağız. Bütün çalışma ekibi arkadaşlarımıza burada bütün gayreti olan kardeşlerimize de Ayrıca teşekkür ediyorum. Esnafımıza Akçakale’mize hayırlı olsun.”
 


 

ESNAFTAN TEŞEKKÜR

Akçakale Belediyesi basın biriminin paylaştığı bilgilere göre, sanayi esnafı Orhan Çoban, “Öncelikle sayın başkanımıza çok çok teşekkür ediyoruz. Bizi bu işkenceden kurtardı. Tozdan, çamurdan Kurtardı. Allah’a çok şükür şu an önümüz tertemiz biz tekrar başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Yine esnaf Halil Varol ise “Belediye başkanımıza çok teşekkür ediyoruz bu yollar onun sayesinde yapıldı Allah ondan razı olsun” şeklinde konuştu.

BİHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu