GÜNDEM

Akçakale’de stabilize yol çalışması

Akçakale ilçesine bağlı Kerpezli Mahallesi’ndeki tüm yollar yenilendi.

Akçakale Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Kerpezli Mahallesi’nde çalışma başlatıldı. Mahallede sokak içi bölgeler dahil tüm yollar stabilize yapıldı.

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya, yolların hizmete sunulmasının ardından beraberinde AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Yıldık ile mahalleye giderek incelemelerde bulunduu. Vatandaşların hanelerine konuk olan Yalçınkaya, talep ve önerilere kulak verdi.

YALÇINKAYA: BU KÖYE NE YAPSAK AZDIR

Ziyarete dair yaptığı açıklamada yol çalışmasının hayırlı olmasını dileyen Yalçınkaya “Burada ciddi yol sorunları vardı, bunların çözümü bir için çalışma içerisindeyiz. Yaklaşık 20 günde köyün mezralar dahil tüm yolları bitti. Güzel bir çalışma oldu. Kendilerinin rahat etmeleri için elimizden ne gelirse yapmaya gayret edeceğiz. Burası Akçakale’nin en büyük köylerinden birisi. Bu köye ne yapsak azdır. Çalışmaların buradaki kardeşlerimize hayırlı olmasını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum” dedi.

YILDIK: SÖZÜMÜZÜ YERİNE GETİRDİK

Mahalle sakinlerine verdikleri yol sözü tutmanın sevincini yaşadıklarına dikkat çeken Başkan Yıldık ise ”Kepezli Mahallemizin alt ve üst yapısı yoktu. Sayın Belediye Başkanımızla geldik buraları görünce yapma sözü verdik. Allah’a hamd olsun sözümüzü de yerine getirdik. Köyün sokak aralarının tamamı belediyemiz tarafından yapıldıı. Tüm kırsal mahallelerdeki hizmetleri bitirip çocuk parklarını yapacağız” ifadesini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu