3. SAYFAASAYİŞ

Aslan’dan 7 gündür haber alınamıyor

Şanlıurfa’da 7 gün önce iddiaya göre “Babamlara gidiyorum” diyerek evden çıkan 2 çocuk babası İsa Aslan’dan halen haber alınamadı.

Manisa’da kuyu sondaj işinde çalışan evli ve 2 çocuk babası 26 yaşındaki İsa Aslan, Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasından dolayı izin alarak memleketine geldi. Haliliye İlçesine bağlı Konuklu Mahallesi’nde bulunan eşi ve çocuklarının yanına giden Aslan, iddiaya göre 29 Nisan Perşembe akşamı saat 20.30 sıralarında “babamlara gidiyorum” diyerek evinden ayrıldı. Babasına götürmek üzere aldığı 4 bin TL ile evden ayrılan Aslan, kayıplara karıştı. Bir daha haber alınmayan Aslan için jandarma ekiplerine kayıp başvurusu yapıldı. Gencin bulunması için çalışma başlatan jandarma ekipleri, Aslan’ın yaşadığı ev ve çevresinde incelemelerde bulundu.

“OĞLUMDAN İYİ HABER BEKLİYORUM”

Kaybolan çocuğun annesi Hacir Aslan, İsa Aslan’dan haber alamadıklarından dolayı büyük üzüntü duyduklarını belirterek, oğlundan iyi bir haber beklediğini belirtti.

İsa Aslan’ın abisi Halil Aslan da kardeşlerinden 7 gündür haber alamadıklarını vurgulayarak, “Jandarmaya kayıp başvurusunda bulunduk. Kendisinin sağ salim bulunmasını arzu ediyoruz” diye ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu