SİYASET

Bakan olarak ilk kez memleketinde

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, bir dizi temaslarda bulunmak üzere bu sabah hava yoluyla memleketi Şanlıurfa'ya geldi.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’yi GAP Havalimanı’nda Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, ; AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ile diğer partililer karşıladı. Karşılamanın ardından Nebati, uzun bir konvoyla eşliğinde Viranşehir’e doğru hareket etti.

Bakan Nebati, pazar gününü Viranşehir’de geçirecek. Nebati, Viranşehir Cumhuriyet Meydanı’nda öğle saatlerinde hemşehrilerine hitap edecek. Daha sonra baba evine gidecek olan Bakan Nebati, ayrıca Viranşehir Belediyesini, AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret edecek. Nebati, esnafla da bir araya gelecek.

Bakan Nureddin Nebati, 21 Mart Pazartesi günü ise Şanlıurfa’da kent merkezinde birtakım ziyaretlerde bulunacakk. Ziyaretlerine Şanlıurfa Valiliği ile başlayacak olan Bakan Nebati, ; Şanlıurfa Büyükşehir Başkanlığı ve AK Parti İl Başkanlığı’na gidecek. İl Danışma Meclisi Toplantısına katılacak olan Nebati, ; özel bir otelde iş dünyası temsilcileriyle bir araya gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu