Bakan Soylu Vali Erin'le toplantı yaptı

Bakan Soylu Vali Erin’le toplantı yaptı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu aralarında Urfa Valisi Abdullah Erin’in de olduğu 81 ilin valisi ile tam kapanma döneminde uygulanacak tedbirlere ilişkin toplantı düzenledi. Vali Erin ayrıca kaymakamlarla da koordinasyon toplantısı yaptı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu başkanlığında video konferans üzerinden tam kapanma süreciyle ilgili toplantı yapıldı.

Toplantıya Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Metin Düz ve Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş katıldı. Konuya dair açıklama yapan Vali Erin “İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun başkanlığında, Valilerimiz, İl Emniyet Müdürlerimiz, İl Jandarma Komutanlarımız ve Sahil Güvenlik Komutanlarımızın katılımıyla, tam kapanma sürecinde planlama ve koordinasyon konulu videokonferans toplantısını gerçekleştirdik” dedi.

 

VALİDEN KAYMAKAMLAR İLE TOPLANTI

Vali Erin daha sonra yine video konferans yönetimi ile Şanlıurfa’daki kaymakamlarla bir toplantı düzenledi. Toplantının konusu tam kapanma sürecinde planlama ve koordinasyon oldu.

Hakkında Ramazan ŞENBAHAR

Avatar for Ramazan ŞENBAHAR

Tavsiye Haber

Urfa'da eğitim yuvalarına hırsızlar dadandı

Urfa’da eğitim yuvalarına hırsızlar dadandı

Şanlıurfa’da kısıtlamayı fırsat bilen hırsızlar eğitim yuvalarındaki materyalleri çaldı. Emniyet ekiplerinin çalışmaları sonucu hırsızlığa karışan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir