Başkan Adayı Halil Polat’a destekler çığ gibi büyüyor

Başkan Adayı Halil Polat’a destekler çığ gibi büyüyor

Evren Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkan adayı Halil Polat’a destekler gün geçtikçe çığ gibi büyüyor.

Kamyon Tır ve Otobüs Bakım ve Onarımı Küçük Sanayii Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Halil Polat, Evren Sanayi kooperatif Başkanı adaylığını açıkladı.

Yıllardır hizmette komşu illerin, ilçelerin, bizden çok daha ileride olduğunu dile getiren Başkan adayı Halil Polat, Evren Sanayi Sitesi hizmete aç, sahipsiz ve rant peşinde koşanların adresi olmayacak. Evren Sanayi Sitesinin mevcut yönetimi hizmette sınıfta kalmıştır 1700 işyeri olan yaklaşık 7500 esnafın çalıştığı sanayimizde bir sağlık ocağı bulunmakta, sanayimiz hırsızların yuvası haline gelmiş her sabah bir esnafımızın canı yanmaktadır. Mevcut yönetim Güvenliği dahi sağlayamamıştır sanayimizin giriş çıkışları her gün çileye dönüşmüştür inşallah bizler seçilince elimizden gelenin en iyisini yapmaya hazırız” ifadelerine yer verdi.

Halil Polat güven veren sözlerinde, ” Evren Sanayi esnafının yanında olmak bizim için şereftir, bu hizmeti layıkıyla yerine getirmek üzere başkan adayı oldum” dedi.

Hakkında Ramazan ŞENBAHAR

Avatar for Ramazan ŞENBAHAR

Tavsiye Haber

Urfa semalarında nefes kesen gösteri

Urfa semalarında nefes kesen gösteri

11 Nisan etkinlikleri kapsamında Türk Hava Kuvvetleri’nin akrobasi timi, Şanlıurfa semalarında gösteri uçuşu yaptı. Gösteri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir