URFA YEREL HABERLER

Başkan Ağan’dan 11 Nisan mesajı

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, Şanlıurfa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 103’üncü yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, Şanlıurfa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 103’üncü yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Ağan, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Şanlıurfa ilimizin düşman işgalinden kurtuluşunun 103. yıl dönümünde vatandaşlarımıza tebriklerimi iletiyorum. İstiklal Mücadelesi, vatanı canlarından üstün tutan, kahramanlıklarıyla tarihe mal olan, tüm şehitlerimizin ve gazilerimizin emsalsiz fedakârlıklarıyla, aziz milletimizin bağımsızlığına ve özgürlüğüne sahip çıkma kararlılığı sayesinde zaferle neticelenmiştir.

Kurtuluş Savaşımızda ‘şanlı’ unvanı almayı hak eden kahramanlıkları ve fedakârlıklarıyla ölümsüzleşmiş, aziz milletimizin gönlünde eşsiz bir yer edinmiştir.

Böyle kutlu bir anlayışla, kadim medeniyetimizin mirası üzerine kurulan Cumhuriyetimizi kazanımlarıyla korumak, yaşatmak, muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarmak, yeni başarılarla daha da güçlendirmek suretiyle geleceğe taşımak için büyük bir azimle çalışmaya devam ediyoruz”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu