SİYASETURFA YEREL HABERLER

Başkan Beyazgül: Şanlıurfa laf üretene değil hizmet üretene oy verecek

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Akçakale, Harran ve Karaköprü ilçelerinde açılışı gerçekleştirilen AK Parti Milletvekili Adaylarının Seçim Bürolarının açılışına katıldı. Şanlıurfa’nın mayısta şahlanacağını kaydeden Başkan Beyazgül Şanlıurfa halkının taşın üstüne taş koyana oy vereceğini kaydetti.

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimi öncesi Şanlıurfa’da seçim çalışmaları aralıksız sürüyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de sahaları bir an olsun boş bırakmayarak adaylarla birlikte ilçe ilçe dolaşarak destek sunuyor.

Akçakale ve Harran ilçelerinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Hikmet Başak Seçim Bürosu’nun açılışına Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile birlikte katılan Başkan Beyazgül Akçakale’nin bu seçimde de tarih yazacağını yeni rekorlar kıracağını ifade etti.

BAŞKAN BEYAZGÜL:  AKÇAKALE BU SEÇİMDE TEKRAR REKOR KIRMAYA HAZIR

Başkan Beyazgül, “Fedakârlıkların, rekorların şehri Şanlıurfa’mızda Akçakale ilçemizdeyiz. Akçakale ilçemizin tüm hafızası bir arada buradan başarı gelmez mi? Elbette gelir. Peki, buraya Cumhurbaşkanımız gelmez mi? Daha önce geldiği gibi buradan çıkacak bir rekorda Cumhurbaşkanımız tekrar Akçakale’ye gelir. Akçakale geçtiğimiz dönemlerde seçimlerde rekor kırarak sesini tüm Ankara’ya ve Dünya’ya duyurdu. Akçakale tekrar rekor kırmaya hazır. Akçakale halkının sofrası da gönül sofrası da geniştir. Akçakale bu seçimde de sandıkları oylarla patlatacaktır.” Sözlerini kullandı.

BAKAN BOZDAĞ: HİZMETKÂRINIZ OLMAYA GELDİK

Şanlıurfa’nın hizmetkârı olmaya geldiklerini aktaran Adalet Bakanı ve Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Adayı Bekir Bozdağ, “Devlet yönetiminde edindiğimiz bilgiler ışığında Şanlıurfa’nın her yerinde çalışmaktan yorulmayacağız. Akçakale halkı bizi evlatlarından biri olarak kabul etsin. Biz buraya halkımızın hizmetkârı olmaya geldik.” Dedi.

Akçakale ve Harran ilçelerindeki açılışlarda AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Akay, Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya, Milletvekili Adayı Hikmet Başak, Ak Parti Akçakale İlçe Başkanı İbrahim Yıldık da birer konuşma yaparak 14 Mayıs seçimleri için vatandaşlardan destek sözü aldılar.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül akşam saatlerinde ise merkez Karaköprü ilçesinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Abdülkadir Emin Önen’in seçim bürosunun açılışına Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Milletvekili Ahmet Akay, Belediye Başkanları, AK Parti yönetimi ile birlikte geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu