GÜNDEM

Başkan Beyazgül yollardaki son durumu inceledi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Evren Sanayi Bölgesinde yapımı tamamlanan ve tamamlanma aşamasında olan yollarda incelemelerde bulunarak kentin can damalarını açtıklarını ve Şanlıurfa’nın ulaşım konforunu artırdıklarını söyledi.

Şanlıurfa’nın üretim ve istihdam merkezi konumunda olan Evren Sanayi Sitesi’nin yollarında asfalt yenileme çalışmaları gerçekleştiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin ; çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Beyazgül ekiplerden çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Şanlıurfa’nın can damarlarını açarak ulaşımda konforu artırdıklarını söyleyen Beyazgül ; “Kendi araçlarımız ve ekiplerimizle kentin dört bir yanında ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyoruz. Bir yandan yeni yollar açarken diğer yandan açtığımız yolları ; asfaltla buluşturarak vatandaşlarımızın esnaflarımızın hizmetine sunuyoruz. Evren Sanayi önünde asfalt çalışmalarımız tamamlandı. Uzun ömürlü asfalt ile yolu baştan sona yeniledik. Şehrimize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Bölge mahalle muhtarları ve esnafların da eşlik ettiği ziyaretlerde Başkan Beyazgül çevre yolu ve ana yollarda yapılan çalışmaların yanı sıra çalışmaların titizlikle sürdürüldüğü yeni bağlantı yollarını da inceledi.

 

“ESNAFIN MUTLULUĞU BİZİ MUTLU EDİYOR”

 

Evren Sanayi Sitesi içerisinde bulunan 3. ve 7. Cadde de çalışmaların çok kısa sürede tamamlanarak ; vatandaşların hizmetine sunulacağının altını çizen Beyazgül “Kendi ekip ve ekipmanlarımızla ; esnaflarımızın yanındayız. Bölgede çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şanlıurfa merkezinde ve ilçelerde ekiplerimiz ihtiyaç duyulan her an her yerdeler. Esnaflarımızda buradaki çalışmalardan ötürü son derece mutlu olduklarını söylüyorlar. Biz de esnafımızın ve vatandaşlarımızın mutluluğu ile mutlu oluyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Son olarak Kadıkendi Mahallesi Evren Sanayi 33. Caddede Kooperatiflere giden yol güzergâhında tamamlanan ; duble yol çalışmasını inceleyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ; asfalt çalışmalarını tamamlayarak yolu duble olarak halkın hizmetine sunduklarını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu