URFA YEREL HABERLER

Başkan Delioğlu’ndan Kadir Gecesi mesajı

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Kadir Gecesi nedeniyle yayımladığı mesajında, “Yılda bir kez gelen bu fırsatı kaçırmamayı kadrini bilerek değerlendirmeyi Yüce Allah hepimize nasip etsin” dedi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Kadir Gecesi nedeniyle mesaj yayımladı.

Ali İhsan Delioğlu, Kadir Gecesi nedeniyle yayımladığı mesajında, şu ifadelere yer verdi:

“Kadir Gecesi günahlardan arınma üzerimizdeki sıkıntılardan belalardan, musibetlerden kurtulma gecesidir. Yüce kitabımız Kuran-ı Kerim’de, bu gecenin faziletine, bereketine dikkat çekmiş, açılan ellerin boş çevrilmeyeceğini ifade ederek bizleri bu gecenin feyzinden yararlanmaya davet etmiştir.

Evveli rahmet ortası mağfiret sonu da cehennemden kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif’ in son günlerine ulaşmış bulunmaktayız. Bu yılda Kuran- ı Kerim’in inmeye başladığı Kadir Gecesine tekrar kavuşmanın sevinç, huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Kadir gecesi müminlere Yüce Allah’a yaklaşmak ve tövbe etmek için önemli bir fırsat sunmaktadır. Yılda bir kez gelen bu fırsatı kaçırmamayı kadrini bilerek değerlendirmeyi Yüce Allah hepimize nasip etsin. Tüm Şanlıurfalı hemşehrilerimizin, ülkemizin ve İslam aleminin Kadir gecesini tebrik ediyorum”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu