Başkan Demir: sindirme politikası uygulamayacaklar hodri meydan

Başkan Demir: sindirme politikası uygulamayacaklar hodri meydan

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül,  Gelecek Partisi Eyyübiye İlçe Başkanı Mahmut Demir’in attığı tweetten rahatsız olarak suç duyurusunda bulundu. Mahmut Demir Beyazgül’ün oğlunun hibe aldığına dair belgelerin elinde olduğunu ifade ederek hodri meydan dedi.

Bu sabah emniyete giderek ifade veren Başkan Demir, Abdullah Beyazgül’ün hibe aldığına yönelik attığı tweetin arkasında olduğunu vurgulayarak emniyet ekipleri ile elindeki belgeleri paylaştığını, konu ile ilgili soruşturma başlatılmasını talep ettiğini dile getirdi.

Gelecek Partisi Eyyübiye İlçe Başkanı Mahmut Demir konu ile ilgili cagrıhaber.com’a yaptığı açıklamada “  Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül oğlunun hibe alıp almadığı konusundaki attığım tweetden rahatsız olarak suç duyurusunda bulundu. Bende bugün emniyete giderek ifademi verdim ve iddialarıma yönelik belgeleri de emniyet mensupları ile paylaştım. Zeynel beyin oğlunun hibe alıp almadığı konusunda verdiğimiz belgelerle geniş bir araştırma yapılmasını talep ettik. Bugüne kadar sindirme politikası ile iktidar olmayı sürdürdüler ancak bundan sonra Urfa’ya Urfa’nın Geleceği Gelecek Partisi geldi bizler gerek il gerek ilçe başkanlarımızla verdiğimiz mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceğiz, her türlü hukuksuzluğun haksızlığın karşısında dimdik durarak gerçekleri tüm Urfa halkına ve Türkiye’ye göstereceğiz” dedi.

Hakkında Ramazan ŞENBAHAR

Avatar for Ramazan ŞENBAHAR

Tavsiye Haber

Halk soruyor 128 Milyar Dolar Nerede ?

Halk soruyor 128 Milyar Dolar Nerede ?

Gelecek Partisi Genel Merkezi, son günlerde gündemi bir hayli meşgul eden 128 milyar dolar meselesini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir