GÜNDEM

Başkan Demir’den Temiz Toplum Federasyonuna davet

Temiz Toplum Federasyonu Genel Başkanı Mahmut Demir: “Derdi adalet ve Memleket olan herkesi bu harekete davet ediyorum” dedi.

Genel Merkezi Şanlıurfa’da olan ve 2021 yılında kurulan Temiz Toplum Federasyonu Genel Başkanı Mahmut Demir; gün geçtikçe federasyona katılımın yoğun olduğunu belirtti. “İlimizde ve Türkiye genelinde federasyonumuzu duyan; misyonumuzu ve tüzüğümüzü okuyan vatandaşlarımızdan görmüş olduğum ilgi ve alaka beni son derece memnun etmiş, motivasyonumuzu arttırarak çalışmalarımıza vermiş olduğumuz hıza katkı sunmuştur. Bu minvalde tüm vatandaşlarımıza ve kadromuzda yer alan arkadaşlara teşekkür ediyorum” diyen başkan Demir federasyonun misyonu ve vizyonu ile alakalı olarak sözlerine şöyle devam etti:
Temiz Toplum Federasyonu insan onurunu zirvede tutmak için dil, din, ırk ve mezhep ayırımı yapmadan adil yarınların inşası için kurulmuş bir federasyondur. Temiz Toplum Federasyonu adalet kaygısı olan, tamamen toplumsal projelere odaklanmış adil yarınların inşası için temizlerin hareketidir.
81 ilimizden 16 ilimizin teşkilatlanmasının sonuna gelmiş Şanlıurfa ilimizin 5 ilçesinde teşkilatlanmayı bitirmiş, hedefimiz 2023 yılının ilk çeyreğine kadar 81 ilimizde ve ilçelerimizde teşkilatlanmayı bitirmiş ve tüm mahallelerimizde temizlerin hareketi olarak vücut bulmuş olmaktır.
Bu bağlamda derdi memleket olan derdi adalet ve adil yarınlar olan tüm kardeşlerimizi temizlerin hareketi olan Temiz Toplum Federasyonu ile hareket etmeye davet ediyorum. Tüm kardeşlerimizi saygı, sevgi ve muhabbet ile selamlıyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu