URFA YEREL HABERLER

Başkan Halil Polat’tan Bayram mesajı

Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Tamircileri Sanat Esnaf Odası Başkanı Halil Polat; Ramazan Bayramı mesajı yayımladı.Ramazan Bayramı’nı kutladığı açıklamada, bayramın birlik, beraberlik, huzur ve sağlık getirmesi temennisinde bulundu.

Başkan Polat mesajında;

“Mübarek Ramazan Ayı, ibadet için sabrın, inanışın en güzide örneklerinden biridir. 11 ayın sultanı Ramazan Ayı’nı manevi bereket, huzur ile yaşamanın ve mübarek Ramazan Bayramı’na tekrardan ulaşmanın buruk sevincini yaşıyoruz. Şubat ayında yaşadığımız deprem felaketinin üzüntüsünü yaşadığımız bir Ramazan ayı geçirdik. Güzel ülkemizin ve insanlarımızın bir daha böyle acı bir felaket ile sınanmamasını en büyük temennimiz.

Bayramlar, bu dayanışmayı güçlendiren, bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. Türk milletimizin ve İslam aleminin temelinde olan saygı, sevgi ve hoşgörü geleneğinin devam ettirilmesi için de değerlendirilmesi gereken bir fırsattır.

Bayramlar hayatın paylaşmayı, iyiliği ve sevgiyi hatırlatmasıdır. Tüm bu duygu ve düşünceler ile başta üyelerimiz olmak üzere tüm Şanlıurfalı hemşerilerimizin, Türk Milleti’nin ve tüm İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyor, nice bayramlara sağlıklı bir şekilde ulaşmayı Rabbim ’den niyaz ediyorum. Ramazan Bayramı’nız Mübarek olsun.” dedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu