GÜNDEM

Başkan Kuş’tan Berat Kandili mesajı

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Berat Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajında “Berat Kandili’nin başta İslam dünyası olmak üzere tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ederim” ifadesini kullandı.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kuş, Berat Kandili’nin Ramazan ayının müjdecisi olduğunu belirttiği mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Ramazanı ayını müjdeleyen Berat Kandili’ni idrak edecek olmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Berat Kandili, Allah’ın kullarını bağışladığı, günahlarını affettiği, dualarına karşılık verdiği mübarek gecelerden biridir. Berat Kandili dini duyguların yoğun olduğu gündür. İçinden geçtiğimiz bu zor günlerde bol bol dua etmenin ve günahlardan arınmanın zamanıdır. Ruhumuzun ve bedenimizin temizleneceği bugünde tüm İslam coğrafyası için de dualarımızı eksik etmeyelim. Tüm bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın mübarek Berat Kandili’ni tebrik eder, Berat Kandili’nin başta İslam dünyası olmak üzere tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ederim”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu