GÜNDEM

Başkan Polat 1. Yılını Kutladı

Evren Sanayi Sitesi Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Tamircileri Sanat ve Esnaf Odası Başkanı Halil Polat, görevde 1 yılını tamamladı. Göreve geldiği günden itibaren sanayi esnafının sorunları için canla başla çalışan Başkan Polat, tüm siyasilere şehrin ileri gelenlerine hatta Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kadar Evren Sanayi Sitesinin eksiklerinden bir bir bahsetti. Fırsat bulduğu her alanda sanayinin sorunlarını çözüme kavuşturmak için çaba sarf eden Polat’ın en büyük hedefi sanayiye yeni iş yerlerinin yapılması ve kiraların düşürülmesi oldu. Esnafın derdiyle dertlenen tek derdi esnafın sorunlarını ortadan kaldırmak olan Polat, bir yıl boyunca yaptığı çalışmalarla da göz doldurdu. Yaz kış demeden tatil hafta sonu dinlemeden sanayide yürütülen çalışmaları bire bir sahada takip eden Başkan Polat girişimleri ile de bir çok alanda yaptığı çalışmalarla takdir topladı. Sanayi esnafı Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Tamircileri Sanat ve Esnaf Odası diye bir odanın olduğunun Başkan Polat ile farkına vardı. Sosyal medyada yaptığı girişimlerle çalışmalarla gündem olan Başkan Polat tüm esnaf ve vatandaşlarca övgü dolu sözlerle bahsedildi.

Başkan Polat 1 yılını değerlendirerek 2023’e bu sözlerle merhaba dedi;

Göreve başladığımız andan itibaren #Birinci yılımızda alanımızda esnafımıza, şehrimize hizmet etmekten şeref duyduk.

Mevcut sanayimizin altyapı, yeşil alan, asfalt yol ve tüm bakım onarım çalışmalarını bizzat takip ettik ve giderdik.

Yeni işyerleri için tüm yönetim ekimizle beraber var gücümüzle sahadayız.

Bu süreçte bizlere desteğini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Hazine ve Maliye Bakanımız Nurettin Nebati beye Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank beye, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum beye, Yerelde Şanlıurfa Valimiz Sn Salih Ayhan beye, Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül beye, Millet vekillerimize, il Emniyet müdürümüz sn Mehmet Murat Ulucan’a beye Merkez ilçe belediye başkanımıza,

Teşekkürlerimi sunuyorum Şanlıurfa sanayimiz ve esnafımız adına yeni yılda yepyeni başarılara hep birlikte imza atacağız İnşallah.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu