GÜNDEM

Başkan Polat Ahilik Duasında Gazetecilerle buluştu

Başkan Polat Her hafta Cuma günü düzenlen Ahilik duasına, bu haftada Gazetecilerle bir araya geldi.

Başkan Polat Her hafta Cuma günü düzenlen Ahilik duasına, bu haftada Gazetecilerle bir araya geldi.

Halil Polat Gazetecilerle dua sonrası açıklamasında “Bugünkü cuma duamıza 10 ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle kıymetli Gazeteci arkadaşlarla bir araya geldik.

Gazetecilik, en kutsal mesleklerden biridir. Büyük özveri, çalışma ve üretim gerektiren bu mesleğe gönül vermiş, günün her saati görevini ifa etmek için uğraşan, meslek etiğinden ayrılmadan, vatandaşlarımızın haber alma özgürlüğüne katkıda bulunan gazetecilerimiz bizim için kıymetlidir. Ülkemizde ve Şanlıurfa’mızda; yerelde ya da ulusalda görev yapan, doğru bilgi ve belgelerle haber üreten, vatandaşların gelişmeleri farklı bakış açıları ile değerlendirmelerine olanak sağlayan, emekçi, düşünce üreten ve bunu yazıya döken her bir gazeteci arkadaşımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.
Öte yandan Esnafın sorunlarını dile getiren Başkan Polat ; “Esnaf ve Sanatkârlarımız yıllardır Ahilik geleneği duasında , seçildiğimiz ilk haftadan itibaren , her cuma Esnaf ve sanatkarımız ve kıymetli misafirlerimizle eda ettik şehrimizin üç merkez ilçenin vatandaşlarımızın bulunduğu ekonomi ve istihdam can damarı olan küçük esnafımızın helal kazanç elde ettiği sanayi sitesinde bu cuma her daim sahada olan çalışan Gazetecilerimizi önce dua sonrasında kahvaltıda buluştuk , bütün gazeteci arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu