URFA YEREL HABERLER

Başkan Yavuz: Regaib Kandili insanoğlu için manevi bir fırsattır

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı İsmail Yavuz, Regaip Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı İsmail Yavuz, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Yavuz mesajında, mübarek üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandili’nin tüm İslam âlemine birlik, beraberlik, sevgi, barış ve kardeşliğe vesile olmasını diledi.

Başkan Yavuz mesajında, “Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edildiği bu müstesna geceyi bir kez daha eda etmenin mutluluğunu yaşayacağız” dedi.

Regaip Kandili’nin insanları birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve dayanışma duygularını artıran, insanoğlunun gönül dünyasının da aydınlanmasına vesile olan mübarek bir gece olduğuna dikkati çeken Başkan Yavuz, “Üç ayların da başlangıcı olan Regaib Kandili, insanoğlu için manevi bir fırsattır. Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edildiği bu müstesna geceyi bir kez daha hep birlikte eda etmenin mutluluğunu yaşayacağız.

Birliğe, beraberliğe, kardeşliğe ve dayanışmaya daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu mübarek günlerde insani ve ahlaki meziyetlerin de yaygınlaşmasına çaba göstermeli, yaptığımız hatalardan dönmeyi bilerek bir an önce tövbe etmeliyiz. Bu düşüncelerle tüm Şanlıurfalı hemşehrilerimizin ve İslam âleminin mübarek Regaip Kandili’ni kutlar, bu kutlu gecenin insanlığa ve tüm İslam âlemine huzur, barış ve hayırlara vesile olmasını temenni ederim” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu