URFA YEREL HABERLER

Baydilli, Arınç’a Karaköprü’ye yapılacak projeleri anlattı

Eski TBMM Başkanı ve eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Şanlıurfa temasları kapsamında Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi makamında ziyaret etti.

Bir dizi temaslarda bulunmak ve kitap fuarında imza günü düzenlemek için Şanlıurfa’ya gelen eski Türkiye Büyük Millet (TBMM) Meclisi Başkanı ve eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi de makamında ziyaret etti.

Arınç’ı, Baydilli’nin yanı sıra AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan ve belediye meclis üyeleri karşıladı. AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ve Şanlıurfa eski milletvekili ve belediye başkanı İbrahim Halil Çelik de TBMM eski Başkanı Bülent Arınç’a ziyarette eşlik etti.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Arınç’a ilçede gerçekleştirilen çalışmalar ve projelerden bahsederken, Karaköprü ilçesi ile ilgili demografik ve sosyal yapısı ile ilgili bilgiler verdi.

TBMM eski Başkanı Bülent Arınç ise yeni gelişen bir ilçede Başkan Baydilli’nin örnek çalışmalar ve projeler gerçekleştirdiğini dile getirdi. Arınç, Başkan Baydilli’nin başarılı hizmetlere imza attığını dile getirirken, yapılan ve yapılacak olan projelerle Karaköprü’nün önemli bir konuma geleceğine inandığını kaydetti.

Baydilli, ziyaretleri için TBMM eski Başkanı Bülent Arınç’a teşekkür ederken, günün anısına kitap ve çeşitli hediyeler takdim etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu