GÜNDEM

Bedava elektrik vaadinde saha çalışması yapacak heyeti Urfa’ya gönderiyor

CHP lideri Kılıçdaroğlu, çiftçisine bedava elektrik sözü verdiği Şanlıurfa’ya güneş tarlaları için saha çalışması yapacak heyet gönderecek.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ; partisinin Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ’ı başkent Ankara’da kabul etti.

Kılıçdaroğlu’nun Karadağ’ı kabulünde Şanlıurfa’nın tarım ve elektrik sorunu konuşuldu.

Görüşmenin ardından Kılıçdaroğlu’nun, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın’ın da aralarında bulunduğu bir heyeti, çiftçilere “bedava elektrik” konusunda izlenmesi gereken yol haritası, güneş tarlaları ve saha çalışmaları için Şanlıurfa’ya gönderme kararı aldığı öğrenildii.

CHP Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ, Kılıçdaroğlu ile görüşmesine ilişkin şu açıklamada bulunduu:

“Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmemizde Genel Başkanımızın ; Şanlıurfalı çiftçilere verdiği Bedava Elektrik sözü üzerine Şanlıurfa’nın tarım ve elektrik konusunu ele aldık. Genel Başkanımızın talimatı ile Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın ve beraberindeki teknik heyet ; önümüzdeki günlerde Şanlıurfa’ya gelip, güneş tarlaları için, tespit ve saha çalışması yapacaklar. Bu müjdeli haber tüm Şanlıurfalı hemşehrilerimize hayırlı olsun. Geliyor gelmekte olan!”

Kemal Kılıçdaroğlu, çiftçi, esnaf ve vatandaşların yaşadığı sorunları yerinde tespit etmek amacıyla milletvekillerinden oluşan heyeti 2021 sonunda Şanlıurfa’ya göndermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu