EĞİTİMURFA YEREL HABERLER

Beyazgül: Hedefe giden yol çok çalışmaktan geçer

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, gençlerin daha modern çalışma imkânlarından faydalanabilmesi için Şanlıurfa’ya kazandırılan Abdülkadir Karahan Kütüphanesini ziyaret ederek sınavlara çalışan öğrencilere başarılar diledi.

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ABDÜLKADİR KARAHAN KÜTÜPHANESİNİ ZİYARET EDEREK BURADAKİ İMKÂNLARDAN YARARLANAN ÖĞRENCİLERLE SOHBET ETTİ.

ÖĞRENCİLERE BAŞARIYA GİDEN YOLUN ÇALIŞMAKTAN GEÇTİĞİNİ ANLATAN BAŞKAN BEYAZGÜL GENÇLERE ORD. PROF. DR. ALİ FUAD BAŞGİL’İN “GENÇLERLE BAŞBAŞA” ADLI KİTABINI HEDİYE ETTİ.

HAYATTA HİÇBİR ŞEYİ ERTELEMEMEK GEREKTİĞİNİN ALTINI ÇİZEN BEYAZGÜL, “BAŞARMANIN YOLU ÇOK ÇALIŞMAKTAN GEÇER. SİZLER ÇOK ÇALIŞMAYA ÇOK OKUMAYA BAKIN VE DERSLERİNİZE ODAKLANIN. GAYRETİNİZİ EKSİK ETMEYİN. OKUYARAK VE YAZARAK ÇALIŞIN. İNŞALLAH HEDEFLERİNİZDEKİ MESLEKLERE ULAŞIR VE BAŞARILI OLURSUNUZ” İFADELERİNE YER VERDİ.

ŞANLIURFA’DAKİ TEK ARAŞTIRMA KÜTÜPHANESİ OLARAK FAALİYET GÖSTEREN ABDÜLKADİR KARAHAN KÜTÜPHANESİ ZENGİN İÇERİK ARŞİVİ VE SESSİZ ORTAMIYLA GENÇLERİN UĞRAK MEKÂNI OLURKEN GENÇLER HAYATLARINA YÖN VERECEK SINAVLARA BÜYÜKŞEHİR’İN KÜTÜPHANELERİNDE ÇALIŞIYOR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu