GÜNDEM

Beyazgül: Tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyorum

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Beyazgül, “Kadir Gecesi'nin milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini niyaz ediyorum.” dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni kutladı.

Başkan Beyazgül mesajında şunları dile getirdi:

“Bin bir sevinçle karşıladığımız ; Mübarek Ramazan Ayı’nı Rabbimize bizleri bir sonraki Ramazanlara ulaştırması dua ve temennisiyle geride bırakıyoruz. Kur’an-ı Kerim’de buyrulduğu gibi bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesini idrak ediyor ; olduğumuz bu kutlu gecede  edeceğimiz dua ve ibadetlerin kabul olmasını, ; yapacağımız hayır ve hasenatların ebedi huzurumuza vesile olmasını Cenab – ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Semaya açılan ellerin boş çevrilmediği, günahların bağışlandığı bu mübarek geceden bizler de sonuna kadar istifade etmeliyiz. Birlik, beraberlik, sevgi, barış, dostluk ve kardeşliğimizi daha da pekiştirmeliyiz.

Manevi duyguların daha da anlam kazandığı mağfiret dolu bu gecenin ; tüm insanlık için sağlık ve huzur dolu günlere vesile olmasını diliyor, Aziz milletimizin, değerli hemşehrilerimin ve tüm İslam âleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyorum”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu