GÜNDEM

Beyazgül: Yaraları hep birlikte saracağız

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül depremden etkilenen ve güvenli toplama merkezlerinde konaklayan vatandaşları bir an olsun yalnız bırakmıyor. Alevi Kültür Dernekleri Şanlıurfa Şubesini ve Turgut Özel Parkı’nda kurulan AFAD çadırlarında kalan vatandaşları ziyaret eden Başkan Beyazgül yaraları hep birlikte saracağız dedi.

ŞANLIURFA’DA DEPREMİN YARALARI SARILMAYA DEVAM EDİLİYOR. ARAMA KURTARMA ÇALIŞMALARININ TAMAMLANDIĞI KENTTE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DEPREMZEDELERE ÇORBADAN KUMANYAYA BATTANİYEDEN MAMA VE BEBEK BEZİNE KADAR TEMEL İHTİYAÇ MALZEMELERİNİ ULAŞTIRMAYA DEVAM EDİYOR.

Depremin ardından Şanlıurfa’ya gelerek arama kurtarma faaliyetlerini yerinde inceleyen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve il protokolü ile birlikte ilk olarak depremde hayatını kaybeden Şanlıurfalı Mehmet Bulut için son vazifelerini yerine getirdiler. Ardından Turgut Özel Parkı’nda kurulan AFAD çadırlarını ziyaret ederek vatandaşlara sıcak yemek ikramında bulundular.

Vatandaşlarla yakından ilgilenen Başkan Beyazgül vatandaşlardan gelen taleplerin yerine getirilmesi için talimat vererek vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanacağını aktardı. Her zaman yanınızdayız diyerek vatandaşlara destek olmaya devam edeceklerinin altını çizen Başkan Beyazgül depremin yaralarını hep birlikte sararak bu zorlu günleri geride bırakacaklarını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu