GÜNDEM

Bir şiir de AK Parti Bozova İlçe Başkanı Deveci okudu

Şanlıurfa’da şiir okuyan siyasetçiler kervanına AK Parti Bozova İlçe Başkanı Süleyman Deveci de katıldı. Kendisi de şair olan Süleyman Deveci bu kez bir arkadaşının şiirini eczanesinde seslendirerek siyaset dışı sosyal medyada gündem oldu.

Şanlıurfa’da son dönemde AK Partili isimler şiir okumalarıyla gündeme geliyor. AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ; hem şiir yazmasıyla hem de şiir okumasıyla biliniyor. Kırıkçı’nın yazdığı çok sayıda şiir bulunuyorr.

AK Partili şiir okuyan diğer bir isim de Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül. Başkan Beyazgül, son olarak Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin ; Viranşehir mitinginde kürsüde Mehmet Sadık Alican’ın ‘Ben Urfayım’ şiirini okumuştu.

AK Partili siyasi isimlerin şiir okuma kervanına kendisi de şair olan ; Bozova İlçe Başkanı eczacı Süleyman Deveci de katıldıı.

Süleyman Deveci, Mehmet Selim Aksan’ın şiirini eczanesinde seslendirerek siyaset dışı sosyal medyana gündem oldu. Deveci’nin sosyal medya hesabından paylaştığı şiir videosu kısa sürede çok sayıda etkileşim aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu